2% pre BAVM

Ak sa vám podujatie Big Air v meste páči a chcete, aby ďalej rástlo, môžete mu pomôcť aj tým, že venujete 2% z vašich daní občianskému združeniu FRST Crew Kremnica, organizácií dobrovoľníkov, ktorí pre vás BAvm pripravujú.

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

Obchodné meno (Názov): FRST Crew Kremnica

Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 42301394
Sídlo: Angyalova 493/38, 96701 Kremnica

NÁVOD ako poukázať 2% nájdete tu:

http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/

TLAČIVÁ nájdete tu: 

http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

Predvyplnené a editovateľné tlačivo s našimi údajmi pre zamestnancov, za ktorých podáva daňové priznanie zamestnávateľ nájdete tu:

http://bavm.sk/wp-content/uploads/2018/04/Vyhl%C3%A1senie-2018-DP-2017-editovate%C4%BEn%C3%A9-FRST-CREW.pdf

Predvyplnené tlačivo pre zamestnancov

Na čo plánujeme sumu získanú z 2% použiť

Príjem z 2% ako aj z ďalších zdrojov chceme použiť na nákup vlastnej zasnežovacej techniky, ktorej zapožičanie je každým rokom väčším kameňom úrazu a neraz už samotné konanie podujatia priamo ohrozilo.

Vlastnú techniku nechceme použiť “len” pre konanie jednovíkendovej akcie. Druhou fázou projektu bude zakúpenie a osadenie lanového vleku pre deti na námestí a v kombinácií s celosezónne zasneženým námestím tak chceme potešiť aj sánkujúce deti a vytvoriť podmienky pre výučbu lyžovania a snowboardovania pre školy z Kremnice a okolia.

Big Air v meste, zasnežovanie a vlek sú pre nás to, čím by sme za našu generáciu chceli prispieť k tomu, čo ku Kremnici už vyše 100 rokov patrí, že je dlhé roky epicentrom zimných športov a podujatí celoslovenského a medzinárodného významu (pre zaujímavosť môžeťe čítať viac tu: Kremnica – slovenský Semmering).