2 % pre BAVM

Ak sa vám podujatie Big Air v meste páči a chcete, aby ďalej rástlo, môžete mu pomôcť aj vy. Venujete 2 % z vašich daní občianskému združeniu FRST Crew Kremnica, organizácií dobrovoľníkov, ktorí pre vás BAvm pripravujú.

Údaje potrebné na poukázanie 2 %

Obchodné meno (Názov): FRST Crew Kremnica

Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 42301394
Sídlo: Angyalova 493/38, 96701 Kremnica

NÁVOD ako poukázať 2 % nájdete tu:

http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/

TLAČIVÁ nájdete tu: 

http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

Tlačivo pre zamestnancov, za ktorých podáva daňové priznanie zamestnávateľ nájdete tu (pokúšame sa získať predvyplnené .pdf, neskôr ho doplníme):

rozhodni.sk

Na čo plánujeme sumu získanú z 2 % použiť

Príjem z 2 %  ako aj z ďalších zdrojov chceme použiť na nákup komponentov zasnežovacej techniky, keďže sneh je pre uskutočnenie zimného BAvm kľúčový. Aktuálne disponujeme väčšinou potrebných zariadení a materiálu, ktorý má však ešte svoje nedostatky, ktoré postupne riešime.

Zasnežovaciu techniku nepoužívame “len” pre konanie jednovíkendovej akcie. Druhou fázou projektu bude zakúpenie a osadenie lanového vleku pre deti na námestí a v kombinácií s celosezónne zasneženým námestím tak chceme potešiť aj sánkujúce deti a vytvoriť podmienky pre výučbu lyžovania a snowboardovania pre školy z Kremnice a okolia.

Big Air v meste, zasnežovanie a vlek sú pre nás to, čím by sme za našu generáciu chceli prispieť k tomu, čo ku Kremnici už vyše 100 rokov patrí, že je dlhé roky epicentrom zimných športov a podujatí celoslovenského a medzinárodného významu.