2% pre BAVM

Páči sa vám čo robíme? Venujete 2% z vašich daní občianskemu združeniu FRST Crew Kremnica, organizácií dobrovoľníkov, ktorí pre vás BAvm pripravujú.

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

Obchodné meno (Názov): FRST Crew Kremnica

Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 42301394
Sídlo: Angyalova 493/38, 96701 Kremnica

 

PREDVYPLNENÉ tlačivo pre rok 2021:

Predvyplnené a editovateľné tlačivo s našimi údajmi pre zamestnancov, za ktorých podáva daňové priznanie zamestnávateľ

 

NÁVOD ako poukázať 2% :

  • Do 15. februára 2021 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň
  • Požiadajte o tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane (vzor 2018 používaný v 2020 aj 2021)
  • Z tohto potvrdenia si vypočítajte 2 % z dane
  • Vypíšte Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane
  • Ak chcete oznámiť prijímateľovi, že ste mu Vy zaslali svoje 2%/3%, zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov (vo výpise pre združenie bude len meno a adresa bez poukázanej sumy) 
  • Vyhlásenie a Potvrdenie pošlite do 30. apríla 2021 alebo do konca druhého kalendárneho mesiaca nasledujúceho po skončení obdobia pandémie na daňový úrad podľa vášho bydliska
  • Ak ste poukázali 3% z dane, povinnou prílohou k Vyhláseniu a Potvrdeniu o zaplatení dane je aj Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti.

http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/

 

Na čo plánujeme sumu získanú z 2% použiť

Od roku 2006 sme pripravili 13 zimných ročníkov Big Air v meste a 2 letné edície BAvm.

Každým rokom nás trápi menej a menej snehu na námestí. Príjem z 2% chceme použiť na nákup a servis vlastnej zasnežovacej techniky.

Dlhodobím plánom projektu a našim snom je zakúpenie a osadenie lanového vleku pre deti na Štefánikovom námestí. V kombinácií s celosezónnym zasnežovaním chceme potešiť sánkujúce sa deti a vytvoriť podmienky pre výučbu lyžovania a snowboardovania pre školy z Kremnice a okolia. Ďalšie plány a sny zahŕňajú vytvorenie expozície o BAvm.

Organizácia podujatia Big Air v meste, zasnežovanie a vlek sú pre nás to, čím by sme za našu generáciu chceli prispieť k tomu, čo ku Kremnici už vyše 100 rokov neodmysliteľne patrí. A to, že je dlhé roky epicentrom zimných športov a podujatí celoslovenského a medzinárodného významu.